AutoStop

To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące

Ogłoszenie

Przenosiny forum!:) Od dzisiaj to forum na wielotematyce zostanie jedynie naszym archiwum- nie będą mogli się już rejestrować nowi użytkownicy, czytać wypowiedzi będą mogły także osoby nie zalogowane, nie będzie można tworzyć nowych tematów, wątków i odpowiadać na nie. Adres nowego forum na naszym serwerze- brak reklam i pełna kontrola nad tym co się tam dzieje oraz z fajniejszą nazwą jest pod adresem: www.autostopik.pl Zapraszam wszystkich do rejestracji na naszym nowym forum- wszystkie tematy przeniosłem więc od razu możecie je kontynuować. Jeśli tylko macie ochotę to adres naszego forum możecie jak najbardziej rozreklamowywać wśród znajomych :) NOWE FORUM: www.autostopik.pl

#21 2010-02-10 09:54:27

 michalek1021

Użytkownik

4304538
Call me!
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2010-02-09
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Re: Parę słów o sobie i jakis kontakt

Witam...
Michał Dobosz vel michalek1021 na autostopie:)
Rocznik 1977 (sierpień).
Urodzony w Częstochowie
Związany z Częstochową - mieszkanie, praca, rodzina.
Żonaty...(ale na szczęście żona tolerancyjna).
Pracuje: www.elde.com.pl
Zainteresowania: przeróżne: sport (siatkówka, pływanie, narty), dobra ksiażka, film. No i podróże:)
Ze stopa korzystałem kilunastokrotnie..., ale najczęściej poruszamy się wąłsnym pojazdem. Nie są mi obce trudy podróży. Będzie mi miło poznać tutaj kogoś nowego tutaj.
Ale chyba najbardziej tu lubię podróżować pociągami!!
Jakby ktoś potrzebował noclegu - zapraszamy.
Dane kontaktowe:
gg 4304538
michalek1021@tlen.pl
tel. 502343195

Ostatnio edytowany przez michalek1021 (2010-02-11 09:16:05)

Offline

 

#22 2010-02-10 11:52:55

 Rudzielec

Użytkownik

Skąd: Trójmiasto
Zarejestrowany: 2010-02-10
Posty: 27
Punktów :   
WWW

Re: Parę słów o sobie i jakis kontakt

Tak więc oto i ja. Magda, zwana Rudzielcem. Podobno ze względu
na kolor włosów, ale rudy to ponoć kolor duszy. Aktywnie działająca
wegetarianka próbująca łapać każdą możliwą chwilę wokół i wyciągnąć
jak najwięcej z każdego momentu. Takie totalne nienasycenie życiem
Uzależniona od podróży,muzyki,teatru, natury i ludzi wokół. Studiuję
psychologię, którą uwielbiam, więc na uczelni mi dość dobrze
Z podróży... Póki co po Polsce. Podróż marzeń- Indie i Nepal,ale to po
studiach,bo chcę na tą podróż poświęcić więcej czasu. W najbliższe
wakacje myślę o Syrii. Miała być tylko Rumunia,w której chciałam się
dłużej zatrzymać, ale stwierdziłam, że wyruszę z Polski po Woodstock'u
i zobaczę dokąd dojadę.  Syria i Jordania gdzieś w głowie bardzo
głęboko siedzą i krzyczą:" PRZYJEDŹ!". Gdzieś kiedyś myślę też o
Maroko i ogólnie o Afryce...

Co jeszcze... Otwarta na ludzi, kultury, wydarzenia, rzeczywistość.

blog,chwilowo w dużym zawieszeniu,ale intensywnie próbuję do niego
wrócić www.hitch-hiking.blog.onet.pl
CS- http://www.couchsurfing.org/profile.html?id=81JX6J5

No to chyba tyle Przynajmniej póki co


"Za 20 lat będziesz bardziej żałował tego,czego nie zrobiłeś niż tego, co zrobiłeś... Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj"

...bo życie jest magią.

Offline

 

#23 2010-02-10 22:13:50

 Natalia Burzyńska

Użytkownik

2590949
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-02-09
Posty: 27
Punktów :   

Re: Parę słów o sobie i jakis kontakt

Imię i wszelkie potrzebne dane są po lewej stronie
Mam 22 lata, mieszkam od urodzenia we Wrocławiu. Studiuję na UE Międzynarodowe stosunki gospodarcze oraz na DSW Pedagogikę rodzinną (bardzo powiązane ze sobą kierunki ). Zawodowo zajmuję się od 3 lat pracą w systemie MLM w firmie kosmetycznej Oriflame, którą to pracę kocham bardzo Nie wyobrażam sobie, jak niektórzy ludzie muszą wstawać codziennie z myślą, że znów idą do roboty, której nie znoszą...
Pasji i zainteresowań mam multum, jestem wiecznie otwarta na wszystko co NOWE i co przynieść mi może kolejne doświadczenia, nowe znajomości i umiejętności. Natomiast to, co jest moją największą pasją to motocykle, a właściwie nie tyle motocykle, co śmiganie na 2oo tam, gdzie mnie oczy i wyobraźnia poniosą. To co widać w avatarze to mój najlepszy kochanek i kompan podróży.
Po tegorocznym Sylwestrze świat mi się  nieco zmniejszył, stąd zapał do kolejnych podróży - nie tylko na moto, ale również stopem. Chcę objeździć cały świat i robić podczas tych tripów wiele szalonych rzeczy. Wychodzę z założenia, że lepiej żałować czegoś, co się zrobiło, niż czegoś, czego się nie zrobiło.
Aktualnie jestem na etapie spełniania swoich marzeń, czego i Wam wszystkim życzę kochani Do zobaczenia na imprezach integracyjnych lub gdzieś dalej w świecie. Im dalej, tym lepiej. A jeszcze lepiej, aby była to moja najukochańsza Italia Ciao


"Czy myślisz, że możesz, czy myślisz, że nie możesz - w obu przypadkach masz rację" H. Ford
ODWAŻNI NIE ŻYJĄ WIECZNIE... ALE OSTROŻNI NIE ŻYJĄ WCALE!!!

Offline

 

#24 2010-02-11 01:01:11

Czuczu

Użytkownik

3587924
Zarejestrowany: 2010-02-11
Posty: 1
Punktów :   

Re: Parę słów o sobie i jakis kontakt

Cześć!
Nazywam sie Kamila. Obecnie studiuje na dwóch kierunkach jednocześnie- w opolskim NKJO jestem na III roku  filologii angielskiej oraz na I roku architektury w PWSZ w Nysie. Dotychczasowy mój kontakt ze stopem jest znikomy, jakoś bardziej upodobałam sobie podróże pociągami (które uwielbiam:))   jak wy kocham podróżować- dotychczas zobaczyłam Hiszpanię, Grecję, Francję, Włochy, USA, Czechy, Niemcy. Chodź nadal czuje ogromny niedosyt co do tamtych kraji i marzę, żeby do nich wrócić ponownie. Moim największym marzeniem jest podróż do serca Amazonii, a także wejście na szczyt Kilimandżaro.  Jednak żadna podróż nie sprawia mi takiej przyjemności gdy jest odbywana w pojedynkę, dlatego jestem tu, aby z wami przeżyć niesamowite chwile w podróżyDrunk1

Offline

 

#25 2010-02-11 11:31:32

Joanna

Użytkownik

1313522
Call me!
Zarejestrowany: 2010-02-11
Posty: 2
Punktów :   

Re: Parę słów o sobie i jakis kontakt

Hej wszystkim :) Na początku chciałam napisać, że cieszę się, że powstało takie forum i mam nadzieję, że ożywienie które tu panuje nie zmniejszy się po sesji. Jak wiadomo włąśnie wtedy robi się rzeczy, których nie chce się robić normalnie. :)

Coś o mnie! Mam na imię Joanna i mieszkam od 3 lat w Krakowie. Studiuję tu pedagogikę społeczno-opiekuńczą i zaocznie zarządzanie. Bardzo pokrewne kierunki.
Interesuję się muzyką (każdą, ostatnio indyjską, ale to już inna historia), fotografią (prosze o kontakt osoby, które znają się na aparatach :P PILNE), pomykam sobie ostatnio na kurs belly dance ;p. Poza tym trochę rysuję, jeżdżę na nartach, podróżuję i aktualnie staram się zakończyć moją rekordową sesję.
Jeśli chodzi o doświadczenie podróżnicze... Italia, Czechy, Austria, Włochy, Belgia, Holandia, Francja, Anglia, Węgry, Bułgaria, Serbia i Turcja.
Autostopem dotarłam póki co jedynie do Budapesztu, ale te kilka dni było dla mnie tak swietną przygodą, że chcę więcej :) Turcję natomiast zaliczyłam samochodem z tatą ^^ i nie powiem, czasem wcale nie było nudniej niż podczas podróżowania stopem :P
W przyszłości marzę o ITALII, INDIACH i generalnie innych krajach też.

Pozdrawiam :)

Ostatnio edytowany przez Joanna (2010-02-11 11:53:45)


"Łatwiej jest podróżować, niż się zatrzymać,
ponieważ póki zdążasz do celu, możesz tkwić w marzeniach.
Dopiero kiedy się zatrzymasz, spotykasz się z rzeczywistością."

Offline

 

#26 2010-02-11 15:43:04

 bartekzmc

Użytkownik

4166542
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2010-02-11
Posty: 9
Punktów :   

Re: Parę słów o sobie i jakis kontakt

Witam wszystkich, po przeczytaniu niektórych postów aż mnie niesie aby wybrać się w pierwszą podróż autostopową, bo akurat jestem całkowitym świeżakiem jeśli chodzi o podróżowanie stopem . Nazywam się Bartłomiej, lat 19, urodzony 24sierpnia, tego dnia obchodzę także imieniny. Pochodzę z Zamościa, jednak aktualnie mieszkam i studiuje w Poznaniu na UAMie, kierunek lingwistyka stosowana. Często ludzie pytają co to tak właściwie jest więc napiszę : niemiecki i angielski, z większym wymiarem niemieckiego. Właśnie m.in języki to jedno z moich zainteresowań, jednak przez moje lenistwo na studiach nie mam lekko. Interesuje się także sportem (większość popularnych dyscyplin), słucham rożnej muzyki, lubie kiedy ma jakiś przekaz. Jeśli chodzi o moje doświadczenie w podróżach to parę lat temu zwiedzałem Londyn, byłem także w Bułgarii, Hiszpanii, Czechach, zwiedziłem przejazdem kilka zabytkowych miejscowości we Francji. Po Polsce podróżuje głównie pociągami, gdyż to wg. mnie najwygodniejszy środek lokomocji z Poznania do Zamościa (podróż zajmuje 8-10h). Chciałbym trafić kiedyś do Ameryki Południowej, jednak to odległe marzenia (co najważniejsze do zrealizowania). To tyle o mnie, myślę, że wkrótce wyruszę z Wami na pierwszą autostopową podróż .

Dane kontaktowe :

e-mail : barmia@op.pl
nr gg : 4166542
kom : 667995862

Offline

 

#27 2010-02-12 10:54:27

 Devil Peter

Użytkownik

1758866
Skąd: Żary/Zielona Góra
Zarejestrowany: 2010-02-12
Posty: 15
Punktów :   

Re: Parę słów o sobie i jakis kontakt

Czesc, Jestem Piotrek, rocznik 90
pochodze i Żar (50km od Zielonej Góry) i tam mieszkam jak nie studiuje
studiuje w Zielonej Górze na UZ (Bezpiczeństwo Narodowe pierwszy rok)
w czasie studiów mieszkam i imprezuje w Zielonej.
Moje hobby to komputery i wszelka forma turystyki, niespotykane
połaczenie
Ulubiony typ muzyki: http://www.lastfm.pl/user/Devil_Peter
Od niedawna próbuje swoich sił jako Autostopowicz
GG: 1758866

Offline

 

#28 2010-02-12 11:36:30

 Gonia

Użytkownik

8875404
Skąd: Wrocław, Zielona Góra
Zarejestrowany: 2010-02-12
Posty: 3
Punktów :   

Re: Parę słów o sobie i jakis kontakt

Gosia.
Zwana Księżniczką (długa, przyjemna historia;)) początkowo ironicznie, dzisiaj jest w tym nieco prawdy, aczkolwiek pewne kwestie ujawniają się przy bliższym poznaniu;)
ciągnie mnie zawsze w ciepłe strony. kilka miejsc odwiedzonych, ale to zawsze za mało. miejsce do którego na pewno wrócę do Wyspy Zielonego Przylądka. ludzie, klimat, wszystko. perfecto. piękno tego miejsca mnie urzeka.
rodowita zielonogórzanka. studentka UWru, tajemniczego kierunku, który wbrew pozorom może zachwycać fanka Falubazu (zatem jeśli ktoś ma ochotę na wyprawkę w tym celu- jestem jak najbardziej za)
roztańczona i uśmiechnięta. czasami zbyt amitna.
zafascynowana kwestiami związanymi z seksem. co, dlaczego, po co.
praca magisterska też w tym kierunku.
w słoneczne miejsca z wielką pasją się wybieram. aktywność jak najbardziej. właściwie zawsze.
kocham ludzi, którzy ciągną w górę, a nie w dół.
z pozdrowieniami dla posiadacza Pegouta. mam śliczne autko, duże, bagażnik też duży, tylko nie jeżdżę przyzwoicie.
kiedy ktoś mówi -nie da się- zakładam, że to nie.prawda.
rocznik 87. wiosennie. zgryźliwość, złośliwość, upartość. taki słodki, niewinny byczek. bo przecież na złośliwość też trzeba sobie zasłużyć.
gg 8875404 (tylko prawie mnie tutaj nie ma)
telefon na życzenie
i mam problem z odpisywaniem na esy o czasie, a co do odbierania telefonu też ciężko czasami, taki urok wielu działań,ale staram się, naprawdę staram się być pod telefonem,
chociaż życiowo najlepiej jest czuć wszystko. osobiście.

Offline

 

#29 2010-02-13 19:23:06

beniaaa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-13
Posty: 23
Punktów :   

Re: Parę słów o sobie i jakis kontakt

a wiec: Benita(tak to imię ;)hahah rodzice jak bylam mala mnie troche skrzywdzili hahaha- szybko wybaczam rocznik jak powyzej studia politechnika rzeszowska - technologia chemiczna( nie wnikac dlaczego sama sie zastanawiam jak tam trafilam jezeli chodzi o stopowanie to zdarza sie nie zadko;) ale głownie poludniowa polska. jesli chodzi o wycieczki to najlepiej na piechote po gorach:D tak an pzryszlosc to moge dodac ze czesto cos gubie zostawiam i tzreba za mna zbierac<wstydnis> ambitna ale leniwa popoludniowe drzemki rzadza! hahaha

tel 507369018
mail:beniaaa@poczta.fm
gg: 10719422

Offline

 

#30 2010-02-13 19:42:33

wiewiora

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-11
Posty: 2
Punktów :   

Re: Parę słów o sobie i jakis kontakt

Kasia Nienałtowska ,22 letnia podlasianka, ale więcej czasu jestem w Krakowie gdzie studiuję na UJ, autostopem podróżowałam bardzo mało i czuję, że nadszedł czas żeby to zmienić.
gg 7484808.

Offline

 

#31 2010-02-15 01:49:15

 mihaś.s

Użytkownik

3593565
Skąd: katowice
Zarejestrowany: 2010-02-15
Posty: 16
Punktów :   

Re: Parę słów o sobie i jakis kontakt

Sześć.

Michał jestem, z Katowic. Studiuję życie i nałogi w Gliwicach, przy okazji elektrotechnikę. Liczę sobie dziewiętnaście lat, jesieni stuknęło mi już dwadzieścia.

Na co dzień nie zajmuję się niczym szczególnym - trochę muzykuję, trochę włóczę się po okolicy, ociupinkę czytam. To pierwsze to głównie śpiew i gitara, harmonijka w mniejszym stopniu, a kilka innych sposobów wyrażenia swojej wewnętrznej muzyki - w jeszcze mniejszym. Przy okazji trzeciego z moich zajęć nadmieniłbym Nabokova, Stachurę, Woltera, kaczorowe komiksy i takie tam, czyli klasyka literatury.

Stopem głównie jeździłem krajową osiemdziesiątką jedynką, dużym doświadczeniem się nie szczycę, miałem dosyć długą przerwę. O wiele więcej schodziłem pieszo po beskidach zachodnich. Nie mam pojęcia, dokąd chciałbym dotrzeć - chyba bardziej wschód mnie wabi. Nie licząc Juesej. C;

Pjontka!

Offline

 

#32 2010-02-15 16:40:31

 chitos5

Użytkownik

2407295
Skąd: Mieroszów/ Toruń
Zarejestrowany: 2010-02-14
Posty: 3
Punktów :   

Re: Parę słów o sobie i jakis kontakt

Hej!

Czitos, bo nie lubię Łukasz

Rocznik 1989 z Mieroszowa, 20 km od Wałbrzycha, 90 km od Wrocławia, 100 km od Pragi .

Obecnie student III roku Historii i II roku Archeo na UMK w Toruniu.
Zajarany pomysłem, nigdy nigdzie nie był stopem- brak odpowiednich ludzi- dlatego jestem

Gram na dżambie, pale shishe, jeżdżę na deskorolce.

GG: 2407295.

W planach: Berlin, Paryż, Praga, Warszawa, Kraków, Hel, Poznań, Oświęcim, Barcelona, Lwów, Rzym itd...

Offline

 

#33 2010-02-16 22:49:25

 Eva

Użytkownik

11922173
Skąd: Bielawa
Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 13
Punktów :   

Re: Parę słów o sobie i jakis kontakt

Witam wszystkich!

Ewa Górna lat 20, chyba jak większość tutaj (19 listopada 1989)
coś w tym musi być...
Mieszkam hmm.. tu i tam tzn urodziłam się w Bielawie, później wyjechałam do Wolborza (okolice Piotrkowa Tryb) gdzie skończyłam technikum (nadal lubię tam wracać), a obecnie zaczełam studiować w Nysie zdrowie publiczne. Uwielbiam zwierzęta a w szczególności psy i konie, lubię oglądać filmy.
Na ogół spokojna, choć pozory mylą Lubię pomagać innym
Od dawna marzy mi się euro- trip ;D Ogólnie to szukam przygód, ciekawych ludzi, lubię obcokrajowców choć czasem ciężko jest mi się z nimi dogadać
Jeśli chodzi o podróżowanie autostopem, to nie mam zbyt dużego doświadczenia, owszem podróżowałam tak ale tylko na krótkich odcinkach.

Fascynuje mnie Japonia, Puerto Rico, Teksas i wiele wiele innych miejsc

moje namiary

gg 11922173
tel 667 559 202
email ewa.gorna89@gmail.com

Offline

 

#34 2010-02-17 17:21:11

 rudas

Użytkownik

6389895
Skąd: Wro
Zarejestrowany: 2010-02-09
Posty: 34
Punktów :   

Re: Parę słów o sobie i jakis kontakt

To chyba najwyższa pora się przedstawić na forum.

Nazywam się Ula, parę osób stąd już miało okazję mnie zobaczyć i zamienić parę słów, dlatego nie będę się zbytnio rozpisywać.

Pewuerowczyni lat 19. Jeśli chodzi o stopa to jak dotąd tylko z Wawy do domu, ale wystarczyło, żeby polubić tę formę podróżowania. Na szczęście dzięki temu forum odkryłam, że są ludzie, z którymi można się w ten sposób powłóczyć - reszta moich znajomych uważa autostopy za coś skrajnie niebezpiecznego i nigdy w życiu nie wsiadłaby do samochodu obcego człowieka.

Lubię wszystko oprócz siedzenia bezczynnie w domu i jedynym, co przeszkadza mi w podbiciu świata, jest chroniczny brak czasu i pieniędzy. Na szczęście umiem sobie z tym poradzić, bo przecież są rzeczy ważne i ważniejsze.

Offline

 

#35 2010-02-17 23:58:53

BartuOpole

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-17
Posty: 6
Punktów :   

Re: Parę słów o sobie i jakis kontakt

Witam:)
Nazywam się Bartek Małłek vel Bartu. Pochodzę z Tarnowa Opolskiego pod
Opolem. Pan magister politologii, obecnie namiętnie się obijam i robię
studia podyplomowe we Wro. Stopem jeżdżę gdzie się da, ostatnio udałem
się w samotną (bo nie miałem
z kim jechać) podróż po Bałkanach, oczywiście na stopa.  Wierzę, że teraz to się zmieni:) Zawodowo będę zajmował
się kulturą ( mam nadzieję:) ). Kocham góry, wszelkie formy turystyki.
Jestem do tego muzykiem. Gram na wiośle i śpiewam:) Piszę się na każdy
szalony pomysł, byle był odpowiednio szalony, odpowiednio tani i byle
bym miał na niego czas:) W tym roku prawdopodobnie Włochy oraz Turcja.
Jak nie znajdę pracy to sprzedaję lodówkę i cały sprzęt muzyczny jaki
mam i jadę dookoła świata (serio:P). Ostatnia faza:
spadochroniarstwo:D namiary: gg:1717792.

Pozdro:)

Offline

 

#36 2010-02-19 14:38:03

 Pamposzka

Użytkownik

6812900
Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2010-02-19
Posty: 7
Punktów :   

Re: Parę słów o sobie i jakis kontakt

Hej hej

Aśka, Sosnowiec, rocznik 89. Studentka.
Marzenie: z plecakiem przez świat
Jeśli czas pozwoli piszę się z Wami na podboje

Pozdrawiam wszystkich uczestników :]

Ps.: gg: 6812900

Offline

 

#37 2010-02-20 12:28:44

 Monia

Użytkownik

3761755
Skąd: Grajewo
Zarejestrowany: 2010-02-09
Posty: 1
Punktów :   

Re: Parę słów o sobie i jakis kontakt

Hej jestem Monika, ale wolę Monia ^^ aczkolwiek zwą mnie różnie, ale o tym kiedy indziej mam 21 lat w co sama nie wierzę, a dokładniej z 9 stycznia rocznik 89.
Pochodzę z Grajewa dodam, że to na Podlasiu, bo mało kto jest stąd z tego co widzę a studiuję na Uniwersytecie w Białymstoku pedagogikę resocjalizacyjną - 2 rok. Wciąż zadaje sobie pytanie co tu robię, bo chciałabym studiować milion innych rzeczy, no ale kto wie co będzie w przyszłości
O forum dowiedziałam się z NK i bardzo się cieszę, że więcej osób podziela moje zamiłowanie jazdą stopem ^^ mimo, iż jeżdżę od wielu lat to nigdy gdzieś dalej. Raczej poruszam się w dobrze znanych mi rejonach na Podlasiu ale oczywiście chcę pojechać o wiele dalej i wcale nie musi się to kończyć na Polsce.
No i jeszcze kilka słów o mnie: szalona, spontaniczna, wesoła, aktywna. Uwielbiam muzykę (rock, metal), grę na gitarze, bębenku afrykańskim, drumli i ludziom na nerwach wszelaki sport i ruch (oby tylko nie w miejscu ;]), poznawać nowych ludzi, podróże, imprezy, jedzenie no i wiele więcej. Jak się poznamy sami zobaczycie

Jeszcze jakiś kontakt do mnie:
mail: leszczynka89@wp.pl
gg: 3761755
kom: 518 969 881

No i pozostaje mi tylko napisać do zobaczenia

Offline

 

#38 2010-02-20 12:49:18

 Mati

Użytkownik

3356420
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2010-02-20
Posty: 1
Punktów :   

Re: Parę słów o sobie i jakis kontakt

No to teraz moja kolej:)
WItam wszystkich:) , jestem 21 letnim mieszkańcem Katowic ( od 2 lat, ponieważ wyemigrowałem z Pszczyny na studia).
Zajmuje się szeroko pojętym studiowaniem na katowickim AWF-ie , kierunek zarządzanie sportem.  Moje doświadczenie w podróżach autostopem jest dosyć małe bo zaliczyłem trasy wyłącznie w granicach naszego kraju ale mam nadzieje że się to zmieni. Moje marzenie: napewno zwiedzenie Japoni:D i podróż koleją transyberyjską . Uwielbiam wszelkiego rodzaju imprezy a co za tym idzie nie stronie od alkoholu( oczywiście w granicach rozsądku:P , bez muzyki bym chyba umarł ale nie mam jednego ulubionego gatunku:) Ogólnie to jestem osobą bardziej imprezową i towarzyska:) Ale o tym napewno sie przekonacie:)
Moje namiary;
gg: 3356429
e:mail: mateusz.stryjniak@gmail.com
kom: 691-918-401

To narazie byłoby tyle:D  Dozobaczenia na trasie:)

Ostatnio edytowany przez Mati (2010-02-20 12:52:20)

Offline

 

#39 2010-02-20 23:11:06

 xz2580

Użytkownik

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2010-02-20
Posty: 1
Punktów :   

Re: Parę słów o sobie i jakis kontakt

Czesc wszystkim!

Nazywam sie Piotr i jestem z Lublina, rocznik 1990.
Przygod z autostopem jeszcze nie mam ale mam nadzieje w koncu zaczac, najdalej w wakacje
Jak narazie chcialbym pojezdzic po Europie, pozniej, kto wie?

Interesuje sie sportem, lubie jedzic na rowerze.

gg: 8683807

Offline

 

#40 2010-02-21 18:18:09

pirymidyna

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-14
Posty: 3
Punktów :   

Re: Parę słów o sobie i jakis kontakt

halo halo
Nazywam się Karolina i w marcu po raz czwarty będę kończyła 19 lat Studiuję farmację we Wrocławiu, czasem pracuję w pizzerii, czasem się lenię i czasem się nie uczę
Lubię nic nie musieć i czuć się zmęczona dniem przepełnionym wrażeniami i wysiłkiem fizycznym.. 
Chciałabym zwiedzić cały świat!
gg 6505120

Offline

 
<----Odwiedziło już Nas!! : ) Serdecznie zapraszam do rejestracji to nic nie kosztuje!! :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ladygaga.pun.pl www.poke-gamepbf.pun.pl www.nastolatka.pun.pl www.ls-mods-2011.pun.pl www.friendly.pun.pl