AutoStop

To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Przenosiny forum!:) Od dzisiaj to forum na wielotematyce zostanie jedynie naszym archiwum- nie będą mogli się już rejestrować nowi użytkownicy, czytać wypowiedzi będą mogły także osoby nie zalogowane, nie będzie można tworzyć nowych tematów, wątków i odpowiadać na nie. Adres nowego forum na naszym serwerze- brak reklam i pełna kontrola nad tym co się tam dzieje oraz z fajniejszą nazwą jest pod adresem: www.autostopik.pl Zapraszam wszystkich do rejestracji na naszym nowym forum- wszystkie tematy przeniosłem więc od razu możecie je kontynuować. Jeśli tylko macie ochotę to adres naszego forum możecie jak najbardziej rozreklamowywać wśród znajomych :) NOWE FORUM: www.autostopik.pl

#1 2010-03-16 20:12:28

Kornik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-08
Posty: 5
Punktów :   

Mazury 2010 wakacje!

Witajcie!
Wraz z Rudasem (która widzę aktywnie tutaj działa) i jeszcze jedną znajomą, jeździmy co roku na Mazury. Żeby w tym roku nie było inaczej wychodzimy już z inicjatywą, zachęcając Was byście dołączyli.

Planujemy rejs:
termin: 3-17.07.2010  (zaraz po zakończeniu sesji na PWR na pewno, na innych uczelniach chyba również)
miejsce: Mazury - start w Giżycku a później północ albo południe
forma: żagle - śpisz, jesz, pływasz, pijesz - na łódce na wieczór/popołudnie zawijamy do portu a później wiadomo rozrywki zgoła inne od pływania


Po co, na co i dlaczego: uwielbiamy Mazury, żagle to świetna sprawa, warto pokazać tę formę wypoczynku innym, jeśli nigdy nie pływałeś - nie martw się zapraszamy śmiało, a nóż pokochasz to tak jak my, co roku zbieramy ludzi i jedziemy zazwyczaj mamy 3 - 4 łodzie a więc liczba miejsc ograniczona maksymalnie do 24 osób, sternikiem jestem ja, Ruda i Szczepan, jeśli będzie liczba chętnych na 4 łódki mamy jeszcze jednego znajomego "w zapasie", o nasze umiejętności nie musicie się bać, jeszcze nic złego się nie stało (czyt. nikt się nie utopił i jachtu nie wywrócił) 

a teraz najważniejsze

koszt: 750 zł + 20 zł kaucji
co w cenie: wynajem łodzi, opłaty portowe, gaz i paliwo, WYżYWIENIE, transport pkp (z racji tego, że to forum autostopowe, można pojechac stopem - odejmiemy z kosztów)  i wszystkie inne "nieprzewidziane wydatki", oczywiście kaucja podlega zwrotowi (gdy nie potopimy naczyń i innych takich)

Myślę, że cena jest bardzo przystępna jak za 2 tygodnie rejsu praktycznie z wszystkimi wygodami
aaa żeby nie było zdziwienia łódki na jakich pływamy to VENUS'y

Z racji tego, że musimy zapłacić trochę wcześniej za wynajem łodzi musimy od Was pobrać zaliczkę w wysokości 200 zł do 20.05
Zaliczka jest również gwarantem tego, ze jedziecie.
Wiem, że może się to wydawać trochę ryzykowane przelewanie pieniędzy komuś na konto, ale Rudą już trochę osób zna
Pamiętajcie liczba miejsc jest ograniczona i zasada kto pierwszy ten lepszy jak najbardziej tutaj działa.

W razie pytań piszcie tutaj albo na Priv'a, nr konta podam dla zdecydowanych
Pozdrawiam serdecznie no i zachęcam do skuszenia się na nasz wspaniały rejs

Kornik!

Offline

 

#2 2010-03-17 12:11:11

 Pawel_Bartnik

Administrator

8448589
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-02-07
Posty: 207
Punktów :   

Re: Mazury 2010 wakacje!

Rudaskowi można zaufać:D W razie co to wiem gdzie mieszka:D

Offline

 

#3 2010-03-17 16:41:15

 rudas

Użytkownik

6389895
Skąd: Wro
Zarejestrowany: 2010-02-09
Posty: 34
Punktów :   

Re: Mazury 2010 wakacje!

błąd - to ja wiem, gdzie ty mieszkasz.

w każdym bądź razie polecam, bo fajnie jest, poznaje się tłumy ludzi w portach i w ogóle jedna wielka impreza. ^.^

Offline

 

#4 2010-03-17 22:52:06

Kornik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-08
Posty: 5
Punktów :   

Re: Mazury 2010 wakacje!

O to, to właśnie - jedna wielka dwutygodniowa impreza!
i wspaniałe kontakty można nawiązać

aa Rudas - sprawdź żesz swoją skrzynkę!

Offline

 

#5 2010-03-18 01:06:04

 Pawel_Bartnik

Administrator

8448589
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-02-07
Posty: 207
Punktów :   

Re: Mazury 2010 wakacje!

Rudasku- śledziłem Cie ostatnio po zajeciach i juz wiem gdzie mieszkasz:D

Offline

 
<----Odwiedziło już Nas!! : ) Serdecznie zapraszam do rejestracji to nic nie kosztuje!! :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.regatywat.pun.pl www.lksdabdabrowa.pun.pl www.undiczat.pun.pl www.juniorzakrzow.pun.pl www.pokemon-pbf-forum.pun.pl