AutoStop

To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące

Ogłoszenie

Przenosiny forum!:) Od dzisiaj to forum na wielotematyce zostanie jedynie naszym archiwum- nie będą mogli się już rejestrować nowi użytkownicy, czytać wypowiedzi będą mogły także osoby nie zalogowane, nie będzie można tworzyć nowych tematów, wątków i odpowiadać na nie. Adres nowego forum na naszym serwerze- brak reklam i pełna kontrola nad tym co się tam dzieje oraz z fajniejszą nazwą jest pod adresem: www.autostopik.pl Zapraszam wszystkich do rejestracji na naszym nowym forum- wszystkie tematy przeniosłem więc od razu możecie je kontynuować. Jeśli tylko macie ochotę to adres naszego forum możecie jak najbardziej rozreklamowywać wśród znajomych :) NOWE FORUM: www.autostopik.pl

#1 2010-04-22 19:02:32

 imbra

Użytkownik

6856483
Skąd: Wro
Zarejestrowany: 2010-02-13
Posty: 82
Punktów :   

Sardynia od 9 maja

Hej!
Szukam osób chętnych na wyjazd na Sardynię.
Wylot z Wrocławia, tak jak i powrót.
Termin:
9-12 maja (w tym 2 dni na wyspie)
lub
9-16 maja (5 dni, dość długi czas międzylądowania)
lub
9-12 maja (3 dni)
9-13 maja (4 dni)
9-14 maja (5 dni)
W przypadku 3 ostatnich terminów powrót na stopa z Niemiec (sporo, ok 800 km).

Jest jeden śmiałek na najkrótszy termin. Jeżeli nie znajdzie się chętny na dłuższy to pozostaję przy 2 dniach na wyspie. Jak się znajdzie to rozważam dłuższy pobyt z bardziej niewygodnym powrotem

KOSZT (przelot w obie strony): 48 lub 36 zł [opcja bez stopu lub z] +/- kilka złoty za przeliczenie euro na złotówki.

Kontakt na gg lub najlepiej tel 609 475 690.
Liczy się czas

Pozdrawiam!

Offline

 

#2 2010-04-24 21:50:28

 tymek

Użytkownik

2788897
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-03-17
Posty: 29
Punktów :   

Re: Sardynia od 9 maja

Fajną Sardynie, dokładnie Aghero widziałem z Krakowa na czerwiec. Nie pamiętam dokłądnie terminów, ale to było coś z Krakowa do Pizy kolo 13 czerwca za 12 złotych (to już i samą Pize mamy), stamtąd do Aghero za niecałe 3 euro i powrót tak samo za kilka dni, a do Krakowa już z Bergamo. W tych samych dniach z Pisy wg mnie jeszcze lepszą opcją była Konstanca w Rumunii nad morzem czarnym z Pisy i z powrotem także po 3 euro, więc jak ktoś chce niech bierze i jakby nie miał z kim to ja mogę tam wyskoczyć na kilka dni..

Offline

 
<----Odwiedziło już Nas!! : ) Serdecznie zapraszam do rejestracji to nic nie kosztuje!! :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemon-pbf-forum.pun.pl www.regatywat.pun.pl www.undiczat.pun.pl www.lksdabdabrowa.pun.pl www.pedagogikaspecjalna2009.pun.pl