AutoStop

To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące

Ogłoszenie

Przenosiny forum!:) Od dzisiaj to forum na wielotematyce zostanie jedynie naszym archiwum- nie będą mogli się już rejestrować nowi użytkownicy, czytać wypowiedzi będą mogły także osoby nie zalogowane, nie będzie można tworzyć nowych tematów, wątków i odpowiadać na nie. Adres nowego forum na naszym serwerze- brak reklam i pełna kontrola nad tym co się tam dzieje oraz z fajniejszą nazwą jest pod adresem: www.autostopik.pl Zapraszam wszystkich do rejestracji na naszym nowym forum- wszystkie tematy przeniosłem więc od razu możecie je kontynuować. Jeśli tylko macie ochotę to adres naszego forum możecie jak najbardziej rozreklamowywać wśród znajomych :) NOWE FORUM: www.autostopik.pl

#1 2010-02-10 15:23:26

 David Tramp

Administrator

6997888
Skąd: Zagan
Zarejestrowany: 2009-11-13
Posty: 90
Punktów :   

Pani Teresa

http://www.fly4free.pl/zobaczyc-swiat-m … achstanie/

Niestety ikony “podróżników” to dla większości z nas takie osoby jak Martyna Wojciechowska a nie pani Teresa. A to właśnie o niej powinno być głośno, gdyż jej historia naprawdę potrafi zainspirować, wyrwać nas z objęć kanapy i wygonić w świat.----dobry tekst


I want out---to live my life and to be free

Offline

 

#2 2010-02-10 15:49:22

AniaZ

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-09
Posty: 47
Punktów :   

Re: Pani Teresa

ja już ten link wrzucałam

Offline

 
<----Odwiedziło już Nas!! : ) Serdecznie zapraszam do rejestracji to nic nie kosztuje!! :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.transport81t1.pun.pl www.mlawaelektronika.pun.pl www.inspire.pun.pl www.pokemonmistrz-chimchar.pun.pl www.robygcityapartments.pun.pl