AutoStop

To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące

Ogłoszenie

Przenosiny forum!:) Od dzisiaj to forum na wielotematyce zostanie jedynie naszym archiwum- nie będą mogli się już rejestrować nowi użytkownicy, czytać wypowiedzi będą mogły także osoby nie zalogowane, nie będzie można tworzyć nowych tematów, wątków i odpowiadać na nie. Adres nowego forum na naszym serwerze- brak reklam i pełna kontrola nad tym co się tam dzieje oraz z fajniejszą nazwą jest pod adresem: www.autostopik.pl Zapraszam wszystkich do rejestracji na naszym nowym forum- wszystkie tematy przeniosłem więc od razu możecie je kontynuować. Jeśli tylko macie ochotę to adres naszego forum możecie jak najbardziej rozreklamowywać wśród znajomych :) NOWE FORUM: www.autostopik.pl

#1 2010-02-10 13:42:39

 Natalia Burzyńska

Użytkownik

2590949
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-02-09
Posty: 27
Punktów :   

MOTO

Skoro misz masz, to czuję się jak u siebie
Z tego, co się orientuję, to na grupie było nas około 300 osób. Nie wierzę, że nie ma tam nikogo, kto nie śmigałby na dwóch kółkach (w porywach na jednym)! Ujawnijcie się!! Sezon się zbliża!!!


"Czy myślisz, że możesz, czy myślisz, że nie możesz - w obu przypadkach masz rację" H. Ford
ODWAŻNI NIE ŻYJĄ WIECZNIE... ALE OSTROŻNI NIE ŻYJĄ WCALE!!!

Offline

 

#2 2010-02-22 00:58:04

 Amigo

Użytkownik

4299625
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2010-02-21
Posty: 21
Punktów :   

Re: MOTO

Dokładnie 19 dni temu złamałem nogę przewracając się na nie-mojej Hondzie CB500
Nie jeżdżę nałogowo, tylko okazjonalnie, więc następnym razem będę mógł pojeździć co najmniej za miesiąc.
No to chyba będzie tyle z ujawniania się

Offline

 

#3 2010-02-23 16:01:58

 Natalia Burzyńska

Użytkownik

2590949
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-02-09
Posty: 27
Punktów :   

Re: MOTO

Przewróciłeś się pewnie przez łańcuchy na kołach, w końcu zima hula Ja mojej jeszcze nie ujeżdżałam w tym roku, nad czym intensywnie ubolewam. Natomiast planuję wyprowadzić ją w marcu z ciepłego garażu i przegonić troszkę. Jak się zrośniesz to zapraszam na latanie po dolnośląskich drogach!


"Czy myślisz, że możesz, czy myślisz, że nie możesz - w obu przypadkach masz rację" H. Ford
ODWAŻNI NIE ŻYJĄ WIECZNIE... ALE OSTROŻNI NIE ŻYJĄ WCALE!!!

Offline

 
<----Odwiedziło już Nas!! : ) Serdecznie zapraszam do rejestracji to nic nie kosztuje!! :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lksdabdabrowa.pun.pl www.pokemon-pbf-forum.pun.pl www.pedagogikaspecjalna2009.pun.pl www.undiczat.pun.pl www.juniorzakrzow.pun.pl