AutoStop

To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące

Ogłoszenie

Przenosiny forum!:) Od dzisiaj to forum na wielotematyce zostanie jedynie naszym archiwum- nie będą mogli się już rejestrować nowi użytkownicy, czytać wypowiedzi będą mogły także osoby nie zalogowane, nie będzie można tworzyć nowych tematów, wątków i odpowiadać na nie. Adres nowego forum na naszym serwerze- brak reklam i pełna kontrola nad tym co się tam dzieje oraz z fajniejszą nazwą jest pod adresem: www.autostopik.pl Zapraszam wszystkich do rejestracji na naszym nowym forum- wszystkie tematy przeniosłem więc od razu możecie je kontynuować. Jeśli tylko macie ochotę to adres naszego forum możecie jak najbardziej rozreklamowywać wśród znajomych :) NOWE FORUM: www.autostopik.pl

#2 2010-02-10 11:47:30

 David Tramp

Administrator

6997888
Skąd: Zagan
Zarejestrowany: 2009-11-13
Posty: 90
Punktów :   

Re: Sylwester w Paryzu

gdzie wy żeście spali w toalecie w drodze do Paryża?? pozwolili wam czy na dziko??


I want out---to live my life and to be free

Offline

 

#3 2010-02-10 12:08:45

 Pawel_Bartnik

Administrator

8448589
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-02-07
Posty: 207
Punktów :   

Re: Sylwester w Paryzu

Ja z Ola jak wracalismy tez toalete zaliczylismy raz na nielegalu- znaczy obsluga widzieli i nie mieli nic przeciwko. A raz tak na kompletnym legalu- nawet kluczyk dostalismy, ale zdazyl sie cod i nam sie toaleta nie przydala bo po 15 minutach mielismy o 4 w nocy stopa:D Dluga historia;) Sporo osob od nas spalo tez w "hotelu pod zlotymi lukami". W niemczech jak na autostradzie na stacji wyladujes zi juz nie masz sil to jedyne rozwiazanie kanamy albo kibel:D najlepsze to te dla niepelnosprawnych do duze i czyste a potem damskie- jak dla mnie maly byl ale daje rade jakos a czysty;) Faceci za czesto nie trafiaja wiec odpada:d

Offline

 

#4 2010-02-10 15:57:33

AniaZ

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-09
Posty: 47
Punktów :   

Re: Sylwester w Paryzu

no ja właśnie z kolegą spaliśmy w toaletach dla niepełnosprawnych były 2 spore, tak, że dało się rozłożyć karimatę, śpiwór, zamknąć drzwi i jeszcze się umyć
pan z obsługi stwierdził, że jesteśmy wariatami, ale był bardzo miły, rano nawet dał nam kawusię i rogaliki ;P

Offline

 

#5 2010-02-10 18:58:34

 Dziki

Użytkownik

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2010-02-08
Posty: 11
Punktów :   

Re: Sylwester w Paryzu

http://picasaweb.google.com/aniaz999/Pa … 1858951778

Czy to było jakaś noclegownia ? Gdzie żeście to wytrzasnęli ?

Offline

 

#6 2010-02-10 20:08:28

 Pawel_Bartnik

Administrator

8448589
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-02-07
Posty: 207
Punktów :   

Re: Sylwester w Paryzu

To jest stołówka przykościelna:) Przed tym wlasnie kościołem noc wcześniej spaliśmy, ale że 2 nocy już było zimno to juz dworek nie wchodził w gre;) Nie ma to jak Polski kościół w Paryzu i jego gościnność:D proboszcz to kozak xD Z tym noclegiem wiąże się chyba najciekawsza ale i najdłuższa historia zwiazana z naszym zorganizowanym spontanem sylwestrowym, ale jak cos to opowieść z naszego wyjazdu powoli się u mnie pisze wiec za jakiś czas będziecie mogli sobie poczytać:)

Offline

 
<----Odwiedziło już Nas!! : ) Serdecznie zapraszam do rejestracji to nic nie kosztuje!! :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.friendly.pun.pl www.jumpstyle-polska.pun.pl www.ls-mods-2011.pun.pl www.nastolatka.pun.pl www.poke-gamepbf.pun.pl